DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 300 ZŁ

Jak wybrać odpowiedni rozmiar


Niestety większość klientek ma problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru co jest dość kłopotliwe, ponieważ wiąże się z dodoatkowym kosztem odesłania towaru i stratą czasu. Chcemy Wam w tym pomóc:)
Podstawowym błędem jest sugerowanie się rozmiarem jaki nosicie robiąc zakupy w sieciówkach. Każdy producent w procesie tworzenia konstrukcji dodaje luzy adekwatne do użytego materiału i kroju. Należy zawsze zmierzyć swój obwód w biuście w jego najpełniejszym miejscu (w biustonoszu) oraz obwód bioder w ich najszerszym miejscu i największej wypukłości pośladków. Te wymiary dopasowujemy do tabeli rozmiarów producenta. W przypadku zakupu spódnicy, czy spodni bardzo istotny jest pomiar w pasie- na wysokości pępka.

Jeśli występuje dysproporcja lub jesteś pomiędzy rozmiarami, przed zakupem prosimy skontaktować się naszym doradcą klienta pod numerem tel. 692-433-515. Postaramy się pomóc, dopasujemy rozmiar, a dla pewności, jeśli będziesz chciała zmierzymy dla ciebie dany asortyment na płasko żebyś sama oceniła luzy zastosowane w danej odzieży.

Dlaczego nie podajemy obwodów odzieży mierzonych na płasko? - bo jako klient nie musisz posiadać wiedzy do jakich tkanin powinien być użyty większy, lub mniejszy luz. To my musimy zadbać o to, żeby odzież była komfortowa i nie niszczyła się.
Zaufaj nam, uwzględniamy to na etapie tworzenia projektu i konstrukcji.

Nasza odzież tworzona jest na wzrost 168-170, jeśli jesteś niższa zawsze można skrócić odzież, w gorszej sytuacji są klientki wyższe. Jeśli  jesteś jedną z nich skłądając zamówienie napisz w uwagach jaki masz wzrost my uszyjemy dla Ciebie ubranie odpowiednie do wzrostu. Takie ubranie bez obaw możesz zwrócić jeśli nie spełni Twoich oczekiwań.

Dobrze dobrany rozmiar gwarantuje komfort noszenia i świetną jakość!