DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 300 ZŁ

ZWROT TOWARU ZAKUPIONEGO

Masz prawo zwrócić zakupiony towar do 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny. Towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy gdy będzie odesłany z kompletną jego zawartością (produkt, metki, plomba, wypełniony formularz zwrotu lub wymiany wraz z dowodem sprzedaży) oraz nie będzie nosił śladów używania.

O chęci zwrotu prosimy poinformować drogą mailową, wypełnić formularz dołączony do dowodu sprzedaży, wraz z zakupionym towarem przesłać na adres:

SIMINI
ul. Mickiewicza 4 IIp.
32-050 Skawina.

Prosimy zapakuj dokładnie odsyłany towar żeby nie uległ zniszczeniu w transporcie. Kurtki zimowe wysyłamy do Was zawsze w pudełkach. Jeśli zwracasz kurtkę, prosimy zapakuj ją do pudełka. Tak odesłany towar nie straci na jakości.
Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

Zwrot środków na konto nastąpi w ciągu 14 dni od daty przyjęcia zwrotu.

 Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący. Jeśli zwrot zawiera wady produkcyjne, koszt zwrotu produktu ponosi sklep www.simini.pl. 

Wymiana towaru zakupionego w sklepie www.simini.pl nie jest możliwa. W sytuacji kiedy produkt nie spełnia oczekiwań Klientki konieczny jest jego zwrot, oraz złożenie i opłacenie nowego zamówienia.

Towar przerabiany we własnym zakresie lub np. skracany u nas na życzenie Klientki nie podlega zwrotowi. 

Każda sztuka wysyłanej odzieży jest plombowana w taki sposó żebyś mogła ubranie swobodnie przymieżyć i ocenić czy chcesz by zostało w Twojej garderobie. Zwrot nie będzie możliwy jeśli plomby zostaną usunięte.